Představení SekneMiTo

Jsme mladý a moderní internetový obchod zabývající se prodejem stylového oblečení pro slečny, dámy a ženy. Do budoucna plánujeme rozšířit sortiment také o doplňky jako jsou například kabelky, peněženky a pásky. Naším cílem je ale především představit sekci stylových outfitů, která Vám pomůže sladit každý Vámi u nás zakoupení kousek tak, aby jste jej co nejvíce využila, a aby Vás nikdy neomrzel.

Za vznikem tohoto e-shopu stojí naše záliba v módě a obliba nakupování z pohodlí domova se zárukou kvality za dobrou cenu. Veškeré kousky, které jsou k nalezení v našem internetovém obchodě, jsme sami vyzkoušeli a otestovali a až poté jsme je v případě spokojenosti zařadili do našeho sortimentu. Vše jsme pro Vás také sami nafotili a přidali podrobný popis jednotlivých kousků. Každý produkt také vždy pečlivě kontrolujeme před odesláním, abychom mohli dostát slíbené kvality.

Krom nabídky dostupné stylové módy také klademe důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Abychom Vám usnadnili hledání těch pravých kousků, připravili jsme pro Vás přehledné prostředí našeho obchodu, které neustále vyvíjíme a přizpůsobujeme Vašim potřebám.

Vždy Vám velmi rádi pomůžeme s jakýmkoliv dotazem či připomínkou. Také si rádi vyslechneme Vaši zpětnou vazbu pro zlepšení námi nabízených služeb. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím naší e-mailové adresy: info@SekneMiTo.cz nebo formou chatu na našich stránkách.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme příjemný nákup.

Objednávky odesíláme nejpozději následující den

Vaši objednávku odešleme nejpozději následující pracovní den po přijetí platby, abyste nemuseli na nic čekat a mohli si svou objednávku co nejdříve náležitě užít.

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Vážíme si každého Vašeho nákupu a proto Vám nabízíme možnost dopravy zdarma. Udělejte si radost a když nakoupíte na nejméně 1500 Kč, dopravu zaplatíme za Vás!

Možnost výměny a vrácení zboží

Zakoupené zboží si v klidu prohlédněte, vyzkoušejte a popřemýšlejte o něm. Věříme, že se do něj ihned zamilujete. Pokud by se Vám ale něco nezdálo, můžete nepoškozené zboží vyměnit či vrátit do 14 dnů. Pokud tato situace nastane, velmi nám pomůže, když nám poskytnete Vaši zpětnou vazbu, abychom mohli naši nabídku a služby zlepšit.

Vlastní fotky a popisy produktů

Je pro nás velmi důležité, abyste si nákup vychutnali a byli si jistí, do čeho vlastně jdete. Proto pro Vás veškeré naše zboží sami fotíme v našem ateliéru a poskytujeme Vám také popis zboží na základě naší osobní zkušenosti a našem hodnocení. Pokud se však přece jen najde něco, co Vás ještě zajímá, neváhejte nás kontaktovat na: info@sekemito.cz nebo pomocí chatu na našich webových stránkách. Vždy Vám rádi pomůžeme.

Milujeme zvířátka

Máme velmi blízký vztah ke zvířatům, proto nabízíme jen zboží ze syntetických materiálů, aby kvůli nám žádné zvířátko netrpělo.